اخبار

مدیر روابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب گفت : تجلیل از خبرنگار پیشکسوت حوزه کتاب درهفته کتاب

مدیر روابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب گفت :  تجلیل از خبرنگار پیشکسوت حوزه کتاب درهفته کتاب
برای اولین بار و با موافقت رییس و دبیر ستاد برگزاری بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از خبرنگار پیشکسوت حوزه کتاب در مراسم پایانی بیست و یکمین دوره هفته کتاب تجلیل به عمل می آید .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی سید مهدی جعفری با تأکید بر فعالیت  ارزشمند خبرنگاران حوزه کتاب در عرصه نهادینه کردن  فرهنگ کتابخوانی در سطح جامعه، گفت: تنها دیدن خبرنگاران در طول یک هفته کافی نیست چرا که خبرنگاران کتاب  طلایه داران  ومروجان  فرهنگ کتابخوانی در هر جامعه ای هستند و نقشی بسیار تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و بالابردن سطح مطالعه در جامعه ایفا می کنند .

 مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  اظهار داشت :حقیقتا خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه کتاب ، افراد زحمتکش و بی ادعایی هستند که امیدواریم با برگزاری همایش و مراسم هایی از این دست در جهت ارتقای منزلت اجتماعی این افراد گام های موثری برداریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : کهولت سن در خبرنگاری نباید به معنی ازکارافتادگی تلقی شود بلکه ، دوران تکامل وپختگی است و زمان آموزش وتربیت جوانان در حوزه خبررسانی کتاب است .امیدوارم بتوانیم آنگونه که در شان این عزیزان است از آنها تکریم کنیم .

جعفری ادامه داد : در  دوازهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه برتر از فعال ترین خبرنگار حوزه کتاب نیز تقدیر به عمل خواهیم  آورد .

وی گفت :  انتخاب فعال ترین خبرنگار حوزه کتاب  با ارزیابی فعالیت خبرنگاران در ایام برگزاری این دوره از هفته کتاب در امر اطلاع رسانی  اخبار هفته کتاب خواهد بود .

مدیر روابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب در پایان خاطر نشان کرد سال های گذشته در جشنواره کتاب و رسانه برتر فعال ترین رسانه مورد تقدیر قرار می گرفت که امسال به پیشنهاد داوران جشنواره و تایید ستاد برگزاری  از فعال ترین خبرنگاران حوزه کتاب تقدیر به عمل خواهد آمد .


۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید