اخبار

مدیر روابط عمومی هفته کتاب اعلام کرد؛ فراخوان دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر

مدیر روابط عمومی هفته کتاب اعلام کرد؛  فراخوان دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر
همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، دبیرخانه جشنواره کتاب و رسانه برتر دوازدهمین فراخوان خود را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سید مهدی جعفری مدیرروابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران گفت: دوازدهمین جشنواره کتاب و رسانه برتر امسال همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب در 6 بخش یادداشت، گزارش، گفت و گو، خبر، معرفی کتاب و عکس برگزار می‌شود.

سید مهدی جعفری تصریح کرد: خبرنگاران حوزه کتاب می‌توانند آثار خود را با «موضوع کتاب» از ابتدای شهریور ماه سال 1391 تا پایان شهریورماه سال جاری که در مطبوعات، خبرگزاری و نشریات کشور منتشر شده برای شرکت در این جشنواره به نشانی میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه سوم، اتاق 332، دبیرخانه جشنواره تا پایان مهرماه سال جاری ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی معاونت امورفرهنگی درباره تعداد آثار ارسالی به جشنواره گفت:  خبرنگاران این حوزه می‌توانند برای شرکت در این جشنواره در تمام بخش‌های عنوان شده، 3 اثر و در بخش خبر 5 اثر ارسال کنند.

جعفری اضافه کرد این جشنواره همزمان با روز پایانی بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می‌شود.علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 38512278 تماس بگیرند.

بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آبان ماه سال جاری در سراسرکشور برگزار می‌شود.

 

روابط عمومی معاونت امور فرهنگی


۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید