اخبار

در جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی صنعت چاپ صورت گرفت؛ لزوم تجمیع و ادغام اتحادیه­ های صنعت

علی اسماعیلی در جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی صنعت چاپ که صبح امروز در محل دفتر معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد خواستار تشکیل کارگروهی برای بررسی تجمیع و ادغام اتحادیه­ های صنعت چاپ در یک واحد مستقل با هدف ارتقای این صنعت شد.

وی گفت: برای حضور در بازارهای بین ­المللی و تقویت این صنعت نیازمند صدای یکپارچه هستیم و این محقق نمی‌شود مگر با اتحاد و همدلی و یکپارچگی که در اولین قدم ضرورت بررسی جدی کارشناسی تجمیع و ادغام اتحادیه­ های صنعت چاپ احساس می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علی اسماعیلی در این نشست  گفت: امیدوارم این جشنواره  فتح بابی در جهت ارائه توانمندی‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی باشد و به ارتقاء جایگاه این صنعت بیانجامد.

در این نشست احمد علمشاهی مدیرکل دفتر امورچاپ نیز ضمن ارائه گزارش اجمالی از اقدامات صورت گرفته در سیزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ گفت: افزایش 50 درصدی آثار رسیده به بخش مسابقات تخصصی رشد رو به جلو در این حوزه  و اعتماد بدنه صنعت چاپ به این جشنواره را نشان می‌دهد.

وی همچنین گزارشی نیز از مسابقات فرهنگی وزرشی ارائه کرد و گفت: این حرکت ورزشی و فرهنگی نیز از یازدهم شهریور با حضور اهالی صنعت چاپ شروع شد و هفته آینده با برگزاری مراسمی اختتامیه  خود را شاهد خواهد بود.

در ادامه علی اسماعیلی نیز ضمن تشکر از اعضای شورا گفت: تمامی اقدامات صورت گرفته رسالتی بر دوش بنده و همکارانم بوده ست؛ و یقین داشته باشید با تمام جدیت دنبال شده است.

رئیس شورای سیاستگذاری صنعت چاپ خاطر نشان کرد؛ صنعت چاپ باید بنای همه فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی کشور باشد.


۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید