اخبار

طی حکمی مدیر روابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب منصوب شد

طی حکمی  مدیر روابط عمومی بیست و یکمین دوره هفته کتاب منصوب شد
سید مهدی جعفری با حکم دبیر هفته کتاب به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و یکمین دوره ی هفته ی کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و یکمین دوره ی هفته ی کتاب جمهوری اسلامی ایران شد.

بنا بر این گزارش در بخشی از این حکم آمده است: "با توجه به سوابق فرهنگی مرتبط جنابعالی و برابر هماهنگی به عمل امده با معاونت محترم فرهنگی به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید" .

"امید است با حضور منظم در جلسات ستاد و بهره گیری از ظرفیت و توان تمامی رسانه های کشور و با همکاری همه جانبه با دبیر هفته کتاب، شاهد برپایی با شکوه بیست و یکمین دوره این فعالیت مهم در عرصه فرهنگ مکتوب کشور باشیم" .

پیش از این نیز جعفری در حکمی جداگانه از سوی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان عضو ستاد این دوره از هفته کتاب منصوب شده بود.

این گزارش می افزاید؛ جعفری مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی پیش از 5 دوره ی هفته ی کتاب جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشته است.

 

روابط عمومی معاونت امور فرهنگی

۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید