اخبار

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره ملی صنعت چاپ 22 مهرماه برگزار می شود

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره ملی صنعت چاپ 22 مهرماه برگزار می شود
سیزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ 22 مهرماه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی صنعت چاپ در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

علی اسماعیلی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی جشنواره صنعت چاپ ضمن بیان این خبر گفت: جشنواره ملی صنعت چاپ با هدف تجلیل از خدمات فعالان، تجلیل از پیشکسوتان، ایجاد تعامل میان دست اندرکاران و شناسایی و تقدیر از موفقیت های اهالی چاپ برگزار می شود.

 به گفته وی یکی از مهم ترین اهداف و رویکردهای جشنواره علاوه بر معرفی آثار برتر، ایجاد تعامل و همدلی بیشتر در میان اهالی صنعت چاپ است.

 معاون امور فرهنگی هم چنین جشنواره صنعت چاپ را در ارتقای این صنعت موثر دانست و افزود: موفقیت های جشنواره ملی صنعت چاپ در دوره های گذشته و ارتقای کمی و کیفی آثار رسیده به این رویداد، نشان از تاثیرگذاری آن دارد.

وی با بیان این که مسابقات تخصصی چاپ در سه زیر گروه فرآیندها و روش های چاپی، مدیریت پروژه های چاپی و مسابقات دانشجویی برگزار می شود، اظهار کرد: برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی صنعت چاپ نیز در جشن ملی صنعت چاپ معرفی و تقدیر خواهند شد.

در این مراسم از فعال ترین رسانه این دوره از جشنواره تقدیر خواهد شد.

 سیزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ ساعت 18 روز دوشنبه 22 مهرماه در سالن همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد. 

 

۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید