اخبار

صدرالدینی خبر داد

برگزاری نشست مجازی با دبیر علمی و سر گروه‌های استان‎‎های همدان و فارس

برگزاری نشست مجازی با دبیر علمی و سر گروه‌های استان‎‎های همدان و فارس
مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی از برگزاری نشست هم‎اندیشی با دبیر علمی و سرگروه های استان‎ها فارس و همدان به منظور حل برخی ابهامات در صدور مجوز در اسفندماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا صدرالدینی با اشاره به تشکیل ده کارگروه نظارت بر نشر در استان‏ های کشور گفت: تاکنون برای 10 استان اجازه صدور مجوز کتاب صادر و در این استان‏ ها کارگروه نظارت بر نشر ایجاد شده است که به کار صدور مجوز برای کتاب ها مشغول هستند.
 
وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور تصمیم گرفته شد جلسات با استان ‎ها که سابق بر این به صورت حضوری برگزار می‎ شد به صورت آنلاین انجام شود تا به ابهاماتی که در استان‎ ها وجود دارد رسیدگی شود.
 
مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی با استان‏ های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی در سه ماهه اخیر گفت: در اسفندماه نیز جلسه‌ای به صورت مجازی با دبیرعلمی و سرگروه‏ های استان همدان و فارس برگزار شد. در این جلساتِ مجازی تلاش شد نسبت به بر طرف نمودن پاره ‎ای از اشکالات اقدام شود.
 
بر اساس این گزارش، سامانه یکپارچه صدور مجوز بررسی و نشر کتاب به ثبت درخواست صدور مجوز کتاب برای مراحل مختلف دریافت مجوز نشر کتاب طراحی شده است. ناشران از طریق این سامانه قادر به تمدید مجوز و دریافت مجوز برای کتاب هایشان هستند.
 
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید