اخبار

کارگاه‌ تکمیلی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان برگزار می شود

کارگاه‌ تکمیلی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان برگزار می شود
کارگاه‌ تکمیلی آموزش مجازی پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان روز چهارشنبه ۹۹/۱۰/۲۴ ساعت ۱۹ در فضای اسکای روم برگزار می شود.

 

کارگاه‌های آموزشی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان که در سال‌های گذشته توسط دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت حضوری در استان‌ها و شهرستان‌های کشور برگزار می‌شد امسال به‌واسطه شیوع و گسترش بیماری کووید ۱۹ و به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اولین مرحله آن به‌صورت غیرحضوری و مجازی برگزار شد. کارگاه تکمیلی و مرحله دوم این برنامه برای علاقمندانی که نتوانسته اند در مرحله اول این کارگاه ها شرکت کنند و همچنین به درخواست مکرر تسهیلگران باشگاه ها برای برپایی کارگاه های تکمیلی  با عنوان مباحثی پیرامون جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در روز چهارشنبه۹۹/۱۰/۲۴ ساعت ۱۹ برگزار می شود. علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند در فضای  skyroom به آدرس  http://b2n.ir/bookpromotion مراجعه و در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

از آنجا  که این کارگاه به صورت فشرده و در یک جلسه برگزار می شود لازم است که افراد متقاضی شرکت در کارگاه، فیلم های بارگذاری شده در سایت که مرحله اول این کارگاه ها بودند را مشاهده کنند.در این کارگاه پس از آموزش مباحث جام باشگاه های کتابخوانی به پرسش ها و موارد ابهامی شرکت کنندگان درباره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان پاسخ داده می شود و برای تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره آموزشی صادر خواهد شد.

  آدرس فیلم کارگاه های مرحله اول /http://bookpromotion.ir/reading-clubs/skyroom-workshops

آدرس برگزاری کارگاه http://b2n.ir/bookpromotion

 

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید