اخبار

با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل ها»

مشارکت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی در طرح «بهارانه کتاب۹۹»

مشارکت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی در طرح «بهارانه کتاب۹۹»
سیزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها با عنوان «بهارانه کتاب ۹۹» با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل ها» با عضویت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور از شنبه ۲۰اردیبهشت همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا سه شنبه۳۰اردیبهشت ماه در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور کار خود را آغاز خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از موسسه خانه کتاب، با پایان مهلث ثبت نام کتابفروشی ها برای عضویت در طرح «بهارانه کتاب۹۹» ۷۱۵کتابفروشی برای مشارکت در این طرح  اعلام آمادگی کرده‌اند که تاکنون عضویت ۶۶۲ کتابفروشی تایید شده است. از مجموع ۶۶۲کتابفروشی تائیده شده برای فروش کتاب با یارانه ۲۰درصدی، ۵۱۵ کتابفروشی در مراکز استان و ۱۴۷ کتابفروشی از شهرستان ها هستند.
 
همچنین۴۳ کتابفروشی به تازگی برای مشارکت در این طرح ثبت نام کرده اند. در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کند. همچنین، سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۵۰۰۰۰۰ ریال است. اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح«بهارانه کتاب۹۹» به تفکیک هر استان  بر روی سایت  tarh.ketab.ir قابل مشاهده است. گفتنی است در «بهارانه کتاب۹۹»  به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا  و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل  از سوی کتابفروشی ها پوشش داده می شود.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید