اخبار

محمد طباطبایی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شد

محمد طباطبایی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شد
براساس پیشنهاد هیات مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سیدمجتبی حسینی رئیس هیات امنای موسسه، سیدمحمد طباطبایی به عنوان مدیرعامل موسسه منصوب شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیات امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت با توجه به اساسنامه و پایان مهلت فعالیت هیات مدیره قبلی و قدردانی از اعضای هیات مدیره قبلی، سیدحسین سیدزاده، مهدی افضلی، حسن ریاحی، محسن علی اکبری و مریم معترف را به عنوان اعضای هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت معرفی کرد و هیات مدیره موسسه، سیدمحمد طباطبایی حسینی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرد.
 
در حکم مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت آمده است:
 
«با استناد به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و صورتجلسه مورخ ۹۸/۱۲/۱۳ هیأت مدیره مؤسسه و نظر به تعهد و آگاهی جنابعالی، به عنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می‌شوید.
 
از شما انتظار می‌رود با رعایت ضولبط قانونی و اصول انضباط مالی و تشکیلاتی در جهت اهداف مصرّح در اساسنامه از جمله حمایت از هنرمندان گرانقدر و پیشکسوت و سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور و استفاده از تجربیات و سوابق ارزنده ایشان اقدام فرمایید.»
 
سیدمحمد طباطبایی حسینی، دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان کشور است و مدیریت روابط عمومی معاونت امور فرهنگی را نیز در سوابق خود دارد.
 
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید