• اخبار

ارسال 3000 بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده

ارسال 3000 بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ارسال سه هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده کشور خبر داد.
به گزارش ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ایوب دهقانکار با اشاره به ارسال بسته‌های فرهنگی به مناطق سیل‌زده گفت: تعداد سه هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.
 
وی افزود: این بسته‌های فرهنگی شامل کتاب، نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر هستند که با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجمع تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی تهیه شده‌اند.
 
دهقانکار تصریح کرد: با توجه به حمایت از تولید داخلی در سال نامگذرای شده به نام «رونق تولید»، نوشت‌‎افزارها و لوازم‌التحریر انتخاب شده در بسته‌‎های فرهنگی از تولیدات شرکت‌های داخلی هستند. 
 
پیش از این با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کمک‌های فرهنگی به مناطق سیل‌زده در دستور کار معاونت امور فرهنگی قرار گرفته بود و نماینده این معاونت از مناطق سیل‌زده گلستان بازدید کرده بود. همچنین مقرر شده است از کتابفروشی‌هایی که در سیل‌های اخیر دچار خسارت وآسیب شده‌اند، مورد حمایت قرار گیرند. 
 
همچنین قرار است در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پویشی به منظور جمع‌آوری اقلام فرهنگی برای مناطق سیل‌زده توسط نهادهای مردمی ایجاد شود. 
 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500