• اخبار

آخرین فرصت ناشران برای بهره‌مندی از تسهیلات کارگروه انتخاب و خرید کتاب

آخرین فرصت ناشران برای بهره‌مندی از تسهیلات کارگروه انتخاب و خرید کتاب
ناشرانی که نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد، می‌توانند با مراجعه به غرفه این کارگروه نسبت به بهره‌مندی از تسهیلات خرید کتاب در نمایشگاه کتاب تهران اقدام کنند.
به گزارش ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی ‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به این که برخی از ناشران خصوصی نسبت به ثبت نام و پرداخت وجه اجاره‌بهای غرفه خود اقدام کرده‌اند اما نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد، این کارگروه به منظور بهره‎مندی این گروه از ناشران مهلتی را جهت معرفی مقرر کرده است.
 
بر این اساس، این گروه از ناشران می‌توانند از روز دوشنبه 17/2/97 تا روز چهارشنبه 19/2/97 به عنوان آخرین مهلت به کارگروه انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند.
 
ناشران مزبور می‌‌توانند با مراجعه به دفتر گروه انتخاب و خرید کتاب مستقر در طبقه فوقانی شبستان (ضلع شمالی، روبروی راهروی 22-21 ) از ساعت 10:3 تا 13 و تحویل فیش پرداختی اجاره‌بها از این فرصت بهره‌مند شوند.
 
بدیهی است پس از بازه زمانی یاد شده این گروه در قبال درخواست خرید مسئولیتی نخواهد داشت.
 
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.


۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500