اخبار

حضور مشاوران معاونت امور فرهنگی در خانه پیشکسوتان فرهنگی کاشان

حضور مشاوران معاونت امور فرهنگی در خانه پیشکسوتان فرهنگی کاشان
مشاوران امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در خانه استاد احمد مشجری و سید محمد صالحی و تقدیم لوح تقدیر از زحمات آن‌ها در اشاعه فرهنگ تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایون امیرزاده؛ مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیکنام حسین‌پور؛ مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر خود به کاشان  به منزل استاد احمد مشجری (محبوب کاشانی) یکی از پیشکسوتان ادبیات آیینی و شعر کاشان رفتند و به پاس تلاش و همت وی تقدیر لوح تقدیری را از سوی معاون امور فرهنگی به وی تقدیم کردند. استاد احمد مشجری یکی از آخرین بازمانده‌های انجمن ادبی صباست که نزدیک به 200 سال قدمت ادبی دارد. وی در این دیدار برخی از خاطرات خود از حضور سهراب سپهری در انجمن‌های ادبی را بازگو کرد. 
 
همچنین در ادامه هیات معاونت امور فرهنگی به منزل سید محمد صالحی؛ پژوهشگر و نویسنده کاشانی رفتند و با تقدیم لوح تقدیری از سوی معاون فرهنگی از خدمات وی در حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر کردند. سید محمد صالحی بیش از 60 عنوان کتاب درباره اهل بیت(ع) ترجمه و تدوین کرده است. 


۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید