اخبار

محسن جوادی: تقویت کتابفروشی‌ها حمایت از همه‌ی بخش‌های نشر است

محسن جوادی: تقویت کتابفروشی‌ها حمایت از همه‌ی بخش‌های نشر است
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد در روز کتابگردی، دوم آذر ماه به کتابفروشی‌ها می‌رود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محسن جوادی در این اطلاعیه ضمن اعلام مشارکت در طرح کتابگردی از اهالی فرهنگ و هنر درخواست کرد در این روز به کتابفروشی‌ها رفته و کتاب بخرند.
 
متن اطلاعیه معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کتابفروشی‌ها به عنوان آخرین حلقه از زنجیره‌ی نشر از اهمیت بسیاری برخوردارند چرا که کتابفروشی‌ها به واسطه‌ی ارتباط مستقیم با مخاطب نقطه‌ی تلاقی فرایند نشر با جامعه محسوب می‌شوند. از سویی دیگر تقویت کتابفروشی به نوعی حمایت از همه‌ی بخش‌های چرخه‌ی نشر است چرا که با رونق کتابفروشی‌ها پدیدآورندگان کتاب، موزعان کتاب و ناشران با همه‌ی بخش‌های فنی زیرمجموعه‌ی آن‌ها رونق می‌یابند و در آن سو با جامعه‎ی کتابخوان همراه خواهیم بود. طرح حضور فعال در کتابفروشی ها و خرید کتاب در آخرین پنجشنبه‌ی هفته‌ی کتاب که با عنوان طرح کتابگردی شناخته شده است فرصت مناسبی برای تقدیر از فعالان حوزه‌ی نشر در کتابفروشی‌هاست.
 
اینجانب همراه با مردم عزیز و اهالی فرهنگ در روز دوم آذرماه در کتابفروشی‌ها حاضر خواهم بود و از تمامی دغدغه‌مندان، علاقه‌مندان و اصحاب فرهنگ و هنر دعوت می‌کنم در روز کتابگردی با حضور در کتابفروشی‌ها ضمن تقدیر از کتابفروشان عزیز که به حق خادمان دلسوز عرصه‌ی فرهنگ مکتوب هستند از کتاب و کتابخوانی حمایت کنند.
۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید